Στον Πεπ Γκουαρντιόλα σκοπεύουν να στραφούν οι διοικούντες την Παρί Σεν Ζερμέν, όταν λήξει το συμβόλαιο του Ισπανού με τη Μάντσεστερ Σίτι στο τέλος της επόμενης σεζόν.

Ναντ, πανηγυρική
20/01/2018 • 20:29

Χαμογελά ξανά η Μπορντό (video)

Η μετά-Γκουβερνέκ εποχή άρχισε με νίκη για τους γιρονδίνους της Μπορντό. Νίκη και μάλιστα μέσα στην έδρα της αρκετά δυνατής Ναντ του Κλάουνιο Ρανιέρι.

Μαρσέιγ, πανηγυρική
20/01/2018 • 00:05

Ασταμάτητη η Μαρσέιγ!

Οι Μασσαλοί πέρασαν κι από την έδρα της Καέν, επικρατώντας με 2-0 στη Νορμανδία, ευρισκόμενοι πλέον στη δεύτερη θέση της Ligue 1

Τιάγκο Σίλβα και Νεϊμάρ
19/01/2018 • 19:12

Σίλβα: «Δεν είναι θυμωμένος ο Νεϊμάρ»

Ανεπηρέαστος από τις αποδοκιμασίες μερίδας οπαδών της Παρί Σεν Ζερμέν παραμένει ο Νεϊμάρ, σύμφωνα με τον συμπαίκτη και συμπατριώτη του, Τιάγκο Σίλβα.

Ο Ρομπέρτο Μαντσίνι
19/01/2018 • 17:51

Μαντσίνι: «Θα ήθελα να πάω στην Παρί»

Στην επιθυμία του να εργαστεί μελλοντικά στην τεχνική ηγεσία της Παρί Σεν Ζερμέν αναφέρθηκε εκ νέου ο Ρομπέρτο Μαντσίνι, σε δηλώσεις του στην «Εquipe».

Ακόμη βάζει γκολ η Παρί...(video)

Αποτελεσματική και ιδιαίτερα παραγωγική, όπως σε όλα τη σεζόν, η Παρί Σεν Ζερμέν πέτυχε 8 γκολ απέναντι στη Ντιζόν την οποία και νίκησε με 8-0 στο παιχνίδι της 21ης αγωνιστικής του Σαμπιονά.

Λύτρωση με Φαλκάο (video)
17/01/2018 • 00:09

Ο Μάριο Μπαλοτέλι με δύο γκολ έφερε τη Νις... φάτσα με το "διπλό" στο πριγκιπάτο, αλλά ο Ραδαμέλ Φαλκάο στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων διαμόρφωσε το τελικό 2-2 και χάρισε τον βαθμό στη Μονακό.

16/01/2018 • 22:28

Νίκη στο φινάλε για την Ολιμπίκ

Τρίτο συνεχόμενο "τρίποντο" στη Λιγκ 1 για τη Μαρσέιγ, η οποία επικράτησε 2-0 του Στρασβούργου, σκοράροντας προς το τέλος της αναμέτρησης.

Παρί Σεν Ζερμέν
16/01/2018 • 19:50

Τα ντέρμπι Λιόν – Παρί, Άγιαξ – Φέγενορντ, διπλή αγωνιστική στην Ligue 1, FA Cup, Championship στη Nova (video)

Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, από την Τρίτη 16 Ιανουαρίου έως και την Κυριακή 21 Ιανουαρίου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά αγώνες από το γαλλικό, ολλανδικό και δεύτερης κατηγορίας αγγλικό πρωτάθλημα.

23/01/2018 • 15:46