ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
E-mail:
Ο Αντωνιάδης σκοράρει κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα.
11/04/2018 • 14:37

Οι Έλληνες των ανατροπών

Ο Κώστας Μανωλάς δεν είναι ο πρώτος Έλληνας που «υπογράφει» με δικό του γκολ τεράστια ανατροπή στην μεγαλύτερη ευρωπαϊκή διασυλλογική διοργάνωση!

Δύο φορές έχασε φέτος η Άντερλεχτ από την Σαρλερουά. Απόψε έχει μια ευκαιρία να απαντήσει
06/04/2018 • 08:07

Το πείσμα των αουτσάϊντερ φέρνει θέαμα σε Κάρντιφ και Σεντ Ετιέν

Η Κάρντιφ έχει χάσει αρκετούς πόντους στην προσπάθειά της να μπει στις θέσεις των Play-Off's της Τσάμπιονσιπ. Θα συνεχίσει να το παλεύει και σίγουρα ματς όπως το αποψινό κόντρα στην καλύτερη ομάδα της κατηγορίας. Στο ίδιο μοτίβο τα ματς της Παρί Σεν Ζερμέν στην έδρα της φορμαρισμένης Σεντ Ετιέν.

Σεντ Ετιέν-Γκινγκάμπ, το 1-0
18/03/2018 • 20:58

Το σερί της η Σεντ Ετιέν

Η Σεντ Ετιέν νίκησε 2-0 τη Γκινγκάμπ, συμπλήρωσε οκτώ παιχνίδια χωρίς ήττα στη Λιγκ 1 και μετά το κακό ξεκίνημα στη σεζόν, με ένα μίνι σερί μπορεί να «κυνηγήσει» ακόμη και την Ευρώπη.

Σεντ Ετιέν
03/03/2018 • 22:55

Ισοπαλία στο "Ζοφρουά Γκισάρ" (video)

Η Ντιζόν προηγήθηκε δύο φορές στην έδρα της Σεντ Ετιέν, αλλά οι γηπεδούχοι βρήκαν και τις δύο φορές απάντηση. Το τελικό 2-2 πάντως ικανοποιεί τους φιλοξενούμενους που έμειναν ένα βαθμό μπροστά από τους "στεφανουά".

«Κόλλησε» και έμεινε πίσω η Λιόν
25/02/2018 • 20:17

Η Λιόν έμεινε στο 1-1 με την Σεντ Ετιέν στην έδρα της και έμεινε πίσω στη μάχη που δίνει για έξοδο του Champions League της επόμενης χρονιάς.

Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ
09/02/2018 • 23:43

Χορταστική ισοπαλία στο «Γκισάρ» (video)

Εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο για την αποτελεσματική Μαρσέιγ και προβάδισμα με 2-1 στο 20λεπτο, η Σεντ Ετιέν βρήκε ρυθμό στο δεύτερο ημίχρονο και «τσίμπησε» τον βαθμό της ισοπαλίας από λάθος του τερματοφύλακα της Μαρσέιγ, που έπαιξε αλλαγή αντί του τραυματία Μανταντά στο 44'.

Κάφντιφ και Μίλγουολ έμειναν στο 0-0 στην Ουαλία, Τώρα όμως το κίνητρο μπορεί να φέρει περισσότερο θέαμα
09/02/2018 • 08:00

Μίσος και φιλοδοξίες φέρνουν γκολ σε Τοσκάνη, Λονδίνο, Μασσαλία (video)

Κάθε αγώνας ανάμεσα στην Φιορεντίνα και τη Γιουβέντους έχει πάθος και συναισθηματικές ιδιαιτερότητες εδώ και αρκετά χρόνια στην Ιταλία. Ακόμα πιο αμφίρροπα περιμένουμε τα παιχνίδια, στο Λονδίνο - όπου η Μίλγουολ υποδέχεται την φορμαρισμένη Κάρντιφ - στη Μελβούρνη και στο Γκενκ.

Ο Ματιέ Ντεμπισί
01/02/2018 • 15:15

Στη Σεντ Ετιέν και ο Ντεμπισί

Τέλος στη θητεία του στην Αρσεναλ έδωσε ο Ματιέ Ντεμπισί, καθώς έλυσε το συμβόλαιό του και θα επιστρέψει στη Γαλλία για το υπόλοιπο της σεζόν, αφού θα αγωνίζεται στο εξής στη Σεντ Ετιέν.

Σούμποτιτς: «Ευγνώμων στην Ντόρτμουντ»

Στα όσα έζησε με την Ντόρτμουντ κατά τη διάρκεια της θητείας των εννέα ετών εκεί αναφέρθηκε ο Νέβεν Σούμποτιτς που θα συνεχίσει πλέον την καριέρα του στη Σεν Ετιέν.

25/01/2018 • 22:04
Ο Αλέξανδρος Κατράνης, Σεντ Ετιέν.
24/01/2018 • 17:26

Μέσα ο Κατράνης με Τρουά

Στην αποστολή της Σεντ Ετιέν για την αποψινή αναμέτρηση (24/1) με την Τρουά βρίσκεται ο Αλέξανδρος Κατράνης.

Ο Σιπριάν της Νις
21/01/2018 • 18:21

Και άλλη νίκη η Νις

Η Νις τα χρειάστηκε, δυσκολεύτηκε, αλλά τελικά κατάφερε να σημειώσει την έκτη της νίκη, 1-0 τη Σεντ Ετιέν, στα τελευταία οκτώ ματς (παραμένει αήττητη σε αυτό το διάστημα) και ανέβηκε στην πέμπτη θέση του πίνακα.